NOVÁ SKLADBA 2017 "MILIÓNY CIEST".

NOVINKY I 20 MÁJ 2017

Skupina GLADIATOR nahrala na jar 2017 novú skladbu s názvom "Milióny ciest".

 

Chalani opäť využili služby hudobného štúdia Randal v Seredi pod zvukovou réžiou Zoliho Tótha a nahrali v priebehu mesiaca máj novú skladbu "Milióny ciest".

So Zolim Tóthom Gladiator spolupracoval už aj pri nahrávke "Zhora dole", takže chalani už poznali prácu s týmto skvelým producentom.

 

Autorom hudby a textu je Georgio Babulic, ktorý hovorí, že skladba má pre neho špeciálny pocit, ktorý ho vedie k spomienkam až k jeho mladosti a detstvu.

Preto sa Miko a Georgio spolu so svojím kamarátom Jurom Krumpálom rozhodli natočiť lyric video trochu inak. Nevsadili na klasický zabehnutý spôsob typu fotka plus text, aký sa pri lyric videách používa, ale chceli si pripomenúť miesta, kde ako malí chlapci dennodenne vyrastali a natočili lyric video z lokality Alekšinských rybníkov a okolia, kde to v mladosti skvele poznali.

Dokonca si toto lyric video aj sami natočili, nastrihali a zrežírovali ako prvé lyric video vo svojom živote a netreba dodať, že sa pri tom veľmi dobre bavili.

 

Pesničku chalani hrávajú už aj na koncertoch a u fanúšikov má skvelý ohlas, takže ju skupina Gladiator určite zaradí aj na letné fetivaly.

 

Pozri si teraz Official Lyric Video 2017 "Milóny ciest" tu:

 

 

 

ODOBERAJ NOVINKY OD GLADIATOR

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.